Emlak Konut Ispartakule Evleri Teslimleri Başladı

Emlak Konut tarafından 2015 yılında konut edindirme amaçlı, Kura yöntemiyle satışa sunulmuş olan, 

Toplam İnşaat Alanı 448.726,00 m² alan üzerine inşa edilmiş, 20 adet 1+1, 694 adet 2+1, 1025 adet, 3+1, 110 adet 4+1 den oluşan toplam 1.849 adet bağımsız bölüm, Aralık 2018 itibariyle sahiplerine teslim edilmeye başladı.

 

Site yönetimini, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, iştiraklerinden GEDAŞ Gayrimenkul Değerleme A.Ş’nin bir kuruluşu olan Emlak Yönetim Hizmetleri A.Ş. üstlendi.

Teslim bilgisini hak sahiplerine SMS yoluyla bildiren Emlak Konut, dairesini randevu tarihinde almaya gelen daire sahiplerini, büyük bir titizlikle karşılayarak, teslim esnasında olası sorunları uzman ekibiyle hızlı bir şekilde gidermektedir.

Konut teslimlerinde, Emlak Konut yetkililerinin yanı sıra, teslim aşamasını aynı hassasiyet ve titizlikle yüklenici ve taşeron firma yetkililerinin de hazır bulunması projenin kalitesinin göstergesidir. 

Tüm Emlak Konut projelerinde olduğu gibi, deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmış projede % 80 Yeşil alan, Bitkisel ve Yapısal peyzaj imalatları, 1 Adet Basketbol ve 2 adet tenis kortu, Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness, Buhar Odası, Sauna, Bisiklet ve yürüyüş yollar, Çocuk oyun alanları, dinlenme alanları ve birçok özellikle yer almakta.

 

Proje mimarisi, daire içi malzeme ve işçilik kalite detayıyla göz doldurmaktadır.

Bölgede yer alan projeler arasında iddasını şimdiden gösteren projede, öne çıkan özelliklerinden;  3.300 m²’ su alanları (süs havuzları) , 654 m²’ kum havuzu , 100 m² Akvaryum, Geri Dönüşüm Atık Sistemi, Meydan kafesi, Kapalı spor salonu, anaokulu ve konferans salonunu içerisinde barındıran 24’er derslikli ilk ve ortaöğretim okulu ile sosyal yaşam zenginliğidir.

 

Ev satarken dikkat

Satın almış olduğunuz gayrimenkulün satışıyla alakalı gözden kaçırılan bir detaydır,