Emlak Konut Ispartakule Evleri Kiralama

Emlak Konut Ispartakule Evleri Kiralama

Emlak Konut tarafından Bahçeşehir Ispartakule bölgesinde yapılmış olan "Emlak Konut Ispartakule Evleri Projesi'nde"  2019 Şubat döneminde konut teslimleri ve yaşam başladı.

Teslim aşamasında konut sahipleri davet edilerek etap etap teslim edilen bloklarda genel anlamda memnuniyet gözlenmektedir. Proje çevre düzenlemesi ve eksik bölümler hızla tamamlanmaktadır.

Ödeme ayrımına göre 10 ve 20 yıl taksitle 2015 yılında satışa sunulan projeye özellikle son 1 yılda yabancı talebi projenin prim yapmasını sağladı.

Mimari olarak gayet kullanışlı planlanan daireler büyük beğeni topluyor.

Yükselen kira rayiçleri karşısında alternatif olarak öne çıkan Emlak Konut Ispartakule Evlerinde az sayıda 1+1 daire bulunurken, ağırlıklı olarak 2+1, 3+1 ve 4+1 bulunmaktadır.

Üni-Koza Gayrimenkul olarak projede bulunan portfoylerimizle, kiralık, satılık ve devirli satılık alternatifler sunabilmekteyiz. 

Emlak Konut Ispartakule Evleri projesinde dairenizi kiraya vermek ya da daire kiralamak için, sitemizin ana sayfa başlıklarından form doldurarak bize ulaşabilir, iletisim@unigayrimenkul.com adresinde mail gönderebilir, ya da direkt 0212 669 18 64 numaralı telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz.