Emlak Konut 2019 Bahar İndirimi Kampanyası Başladı

Enflasyonla mücadele kapsamında Emlak Konut tarafından artık belirli periyotlarda yapılan kampanyaların yenisi olan, 2019 bahar kampanyası başladı. Detaylarını aşağıda paylaşacağımız kampanya, Emlak Konut projelerinden belirli bir peşinat ve değişen vadelerde taksitle daire almış hak sahiplerine büyük kolaylıklar sağlıyor.

Emlak Konut Ispartakule Evleri kampanya kapsamına alınan projeler arasındadır. Özellikle Tefe Tüfe oranlarının yüksek açıklandığı bu dönemde sabit taksite geçme fırsatı için yoğun talep göreceği düşüncesindeyiz.

Kampanya indirim detayları;

FIRSAT 1  : Kişiye özel indirim fırsatı, satın almış olduğunuz proje, ödeme süresi ile orantılı değişkenlik gösteriyor.
 
FIRSAT 2 : Borcu tamamını veya kısmi ödeme imkanı,  Emlak konut ödemelere kademeli olarak kolaylık sağlıyor. Kampanyada  aşağıda detayını belirttiğimiz oranlara bağlı olarak % 7,5 ile 35 oranlarında değişen indirimler  yapılıyor. 
  • Borcun % 25'lik kısmını ödeyene %8
  • Borcun % 50'lik kısmını ödeyene %16
  • Borcun % 25'lik kısmını ödeyene %25
  • Borcun % 25'lik kısmını ödeyene %35
FIRSAT 3 : TÜFE’den sabite dönme kolaylığı,  Tefe Tüfe artışı olarak taksitlendirilmiş olan ödemelerde, yukarıda belirttiğimiz oranlarda tamamını kapatma dışındaki seçeneklerden herhangi birinden yararlanmış olan hak sahipleri dilerse Sabit Ödeme'ye geçebiliyor. 
 
Kampanya tam detayları, başvuru şekli için Emlak Konut online işlemlerden görebilirsiniz.
 
Kaynakça, www.emlakkonut.com.tr